تبلیغات
بوگ آغاز مکران (روستای تاریخی بگ) - همایش بزرگ منطقه‌ای اقتصادی نمودن پروژه های نوسازی بافت فرسوده چابهار
بوگ آغاز مکران (روستای تاریخی بگ)
به ما بپیوندید

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

همایش بزرگ منطقه‌ای اقتصادی نمودن پروژه های نوسازی بافت فرسوده چابهار

همایش بزرگ منطقه‌ای اقتصادی نمودن پروژه های نوسازی بافت فرسوده شهری به میزبانی شهرداری بندر چابهار روز چهار شنبه 10/8/91 در محل سالن کوثر کوی بندر برگزار گردید .این همایش با حضور جناب آقای مهندس کیانپور معاون وزیر راه و شهرسازی و مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت عمران و مسکن منطقه شرق و مهندس خوش نظر مدیر عامل شرکت عمران و مسکن استان سیستان و بلوچستان و 60 نفر از شهرداران و کارشناسان شهری شهرداریهای استان های سیستان و بلوچستان ،هرمزگان،کرمان ، یزد و خراسان جنوبی آغاز گردید .
به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر چابهار این همایش دو روز تا پنج شنبه 11 /8/91 ادامه خواهد شد در این همایش مباحثی از قبیل ساماندهی و ارائه راهکارهای اقتصادی نمودن پروژ های نوسازی بافت فرسوده شهری مطرح خواهد گردید.
قابل ذکر است شهر چابهار طبق مصوبه کمیسیون ماده 5 سال 85 دارای 330 هکتار بافت فرسوده شهری می باشد که طبق نقشه طرح تفصیلی محلات عثمان آباد- شیریها و کوسر در این محدوده قرار گرفته اند که از سال 87 جهت استفاده از پتانسیل های موجود در محله سرخریگ مطالعات راهبردی و تفصیلی در خصوص بهسازی این محله توسط مشاور مربوطه انجام گردیده و در حال حاضر در مرحله تصویب در کمیسیون ماده 5 می باشد.
گفتنی است شهرداری در محدوده بافتهای فرسوده تا کنون چهل و هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال جهت جدولگذاری ، بازگشایی ، زیر سازی و آسفالت هزینه نموده است .
امید است با برگزاری اینگونه سمینارها و هم اندیشی هایی شاهد تحول در نوسازی و جذب سرمایه گذاری در بخش بافتهای فرسوده باشیم

بازنشر از نوای بلوچ

درباره وبلاگ

وبلاگ حاضر به منظور معرفی روستای متمدن وقدیمی بوگ درکنارمعرفی استاتید،بزرگان وفرهنگ غنی واصیل قوم بلوچ به دوستداران فرهنگ و تمدن منطقه ایجادشده است .امیدوافر داریم کاستی ها رابرما ببخشید ودر پربار نمودن آن مارا تنها نذارید.
نظرات هرچند کوتاه شما را به دیده منت ارج می نهیم .
مدیر وبلاگ : شه بخش کدخدایی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

فالطالع بینیفال روزانه
فالطالع بینیفال روزانه
فال حافظ

.

کد جمله های دکتر شریعتی

کد جمله های دکتر شریعتی

دیکشنری آنلاین

دیکشنری آنلاین