تبلیغات
بوگ آغاز مکران (روستای تاریخی بگ) - دسته های وبلاگ نویسان
بوگ آغاز مکران (روستای تاریخی بگ)
به ما بپیوندید

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دسته های وبلاگ نویسان

                                 

اگراینترنت راپدیده ای باقدمت بدانیم ناانصافی است که وب و وبلاگ نویسی را نو پا بنامیم چون دنیای وب تقریبا" همزاد اینترنت است.هرچند ایجاد وبلاگ دربین همنوعان من وامثال ما نوشناخته ونوپاست.
بی شک بانیان وموسسان این پدیده اهدافی به مراتب بالاتر برای آن مد نظر داشتند اهدافی چون گفتگوی تمدنها.
لیکن دربین دوستان وبلاگ نویس خودمان گروهای مختلفی با اهداف مختلف ومشخصی مشغولند.
گروه اول:اساتیدصاحب نظروصاحب قلمی که قلمشان نمی چرخد مگر به حق با مثبت اندیشی ،مسایل مهم وروز جامعه رامی شکافندوپس از طرح آن به ارائه راهکار می پردازند .قدر مسلم حساب کار این گروه از من وامثال ما جداست.
گروه دیگر به علت نوپا ونو ظهور بودن مطالبشان فقط خودشان را ارضاء می کنند نه آزارشان به کسی می رسد نه منفعتی برای کسی دارند.پس هیچ کس وقت خود را صرف گشت وگذاردراین چنین دنیایی نمی کند.
گروه سوم ما وبلاگ نویسان با استفاده از فونت های برجسته وحروف رنگارنگ وتغییر روزانه قالب وبلاگ به بزرگ نمایی وبلاگ با هدف جلب وجذب مخاطب می پردازیم این دسته همانطور که برای وقت خود ارزش قایل نیستند به وقت وزمانی که مخاطب صرف بازدید از وب می کنند نیزاهمیت نمی دهند اینان به آب وآتش می زنند تا از دوستان وبی خود عقب نمانند به هر قیمتی که شده؟هر وقت مطلب وپست کم آوردند به مدد دو کلید copy past به راحتی مطلبی را از جایی دیگر  کپی می کنند بدون آن که خودشان آن مطلب راحتی یک بار تا آخر خوانده باشند صرفا" به خاطر آنکه در به روز رسانی وبلاگ از بقیه عقب نمانند،مطلب مربوطه را در صفحه  مورد نظر می چسبانند.وبا تقلید کورکورانه بدون آگاهی از مقصود نویسنده ،آن موضوع را تایید وبد تر از همه بدون درج منبع با نام خود  به ثبت می رسانند. که با این کار اولا"کلیه عواقب وپیامدهای آن مطلب را به جان می خرند دوما"در دارایی های دیگران بدون تامین نظر آنان دستبرد می زنند

گروه بعدی وبلاگ نویسی را مجالی برای تسویه حساب های شخصی می دانند.این گروه برای نیل به اهداف خود  منافع دیگران را به چالش می کشند وبا  وورود به حریم شخصی افراد به تخریب آنان می پردازند در مقابل تعریف وتمجید  عده ای دیگر .چه بسا با عدم تامین نظر ومنافع نویسنده روزانه جایگاه تخریب شونده وتمجید شونده تغییر می کند .هنر این دوستان در تولید وبلاگ های مختلف قابل تعریف وتحسین می باشد.
و اما گروه آخر، به تازگی وبلاگ های جدیدی هم دردنیای بی سروته مجازی پا به عرصه وجود گذاشته اند که هرچند وبلاگ نویس نیستند ولی وبلاگ دارند .اینان انسانهای بسیار  قانعی هستند که با ارائه یک قطعه عکس خوش تیپ از خود شان به عنوان لگوی وب  در کنار شماره تماس خود به این امر مهم همت گماشته اند. 

درباره وبلاگ

وبلاگ حاضر به منظور معرفی روستای متمدن وقدیمی بوگ درکنارمعرفی استاتید،بزرگان وفرهنگ غنی واصیل قوم بلوچ به دوستداران فرهنگ و تمدن منطقه ایجادشده است .امیدوافر داریم کاستی ها رابرما ببخشید ودر پربار نمودن آن مارا تنها نذارید.
نظرات هرچند کوتاه شما را به دیده منت ارج می نهیم .
مدیر وبلاگ : شه بخش کدخدایی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

فالطالع بینیفال روزانه
فالطالع بینیفال روزانه
فال حافظ

.

کد جمله های دکتر شریعتی

کد جمله های دکتر شریعتی

دیکشنری آنلاین

دیکشنری آنلاین